KURUCUMUZ

AV. MUSTAFA ALP

04.06.1964 Konya/Beyşehir doğumlu olan hukuk büromuzun kurucusu Av. Mustafa ALP, İzmir 50.Yıl Lisesi'nden mezun olduktan sonra, üniversite öğrenimini, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır (1988). Yabancı dili İngilizce olan Av. Mustafa ALP, aynı zamanda, İzmir Ticaret Sicil Müdürlüğü'ne kayıtlı Alpler Vinç Hiz. İş Mak. Nak. İnş. Tarım San. ve Tic. A.Ş.'nin ortağı olarak yönetim kurulu başkanlığı görevini de yürütmektedir. Av. Mustafa ALP, İZSİAD (İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği) ve AKGİAD üyelerinden olup etkin bir şekilde dernek faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Av. Mustafa ALP İzmir Alman Başkonsolosluğu’nun güvenilir avukatlar listesinde yer almakta olup; aynı zamanda Türk Alman Hukukçular Derneği üyesidir (Deutsch türkische Juristenvereinigung)

E-Mail: mustafaalp@alphukukburosu.com

EKİBİMİZ


Hukuk büromuz bünyesindeki, her biri alanında yetkin, tecrübeli ve uzman avukatlarımız ve ayrıca icra departmanımızla, müvekkillerimizin tüm hukuki sorunları, istek ve beklentileri, hızlı ve etkin bir biçimde Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde olmak üzere, çözüme ulaştırılmaktadır.